به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، در این بازدید که مهندس پیمان عباسی مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق شهرداری تهران و معاونان فنی و اجرایی سازمان عمرانی مناطق نیز حضور داشتند، بخش های مختلف پروژه مرمت و بازسازی مسجد ارک مورد پیمایش قرار گرفت و در نشستی که با حضور اعضای هیئت امنای مسجد برگزار شد، درباره معدود اقدامات باقی مانده پروژه بحث و تبادل نظر شد.

در جریان این نشست اعضای هیئت امنای مسجد ارگ ضمن تقدیر از اقدامات معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و به ویژه سازمان عمرانی مناطق در جهت مرمت و ایمن سازی این مسجد تاریخی و تکمیل پروژه در موعد مقرر از مجریان پروژه خواستند نسبت به رفع معدود نواقص پروژه اقدام کنند.

گفتنی است فاز سوم عملیات بازسازی و ایمن سازی مسجد ارگ در منطقه 12، با اجرای تاسیسات برق، ساخت تعدادی سرویس بهداشتی در ضلع شرقی زیرزمین و اتمام سنگ کاری، تکمیل زیرزمین مسجد و نصب درهای شبستان های مردانه و زنانه به اتمام رسید و پیش از آغاز ماه محرم و برای برگزاری آیین های عزاداری حسینی آماده بهره بردرای شد. قرار است اجرای معدود اقدامات باقی مانده پروژه پس از تاسوعا و عاشورای حسینی از سرگرفته شود.