به گزارش اکونا پرس،

به نقلاز روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، "محمد محمددوست" با اعلام این خبر و با اشاره به دستور شهردار محترم تهران مبنی بر توقف پروژه های عمرانی (کمتر از 50 درصد پیشرفت فیزیکی) به علت محدودیت های مالی و فقدان اعتبار گفت: به منظور حفظ جان شهروندان و افزایش ایمنی تردد عابران پیاده و همچنین خودروها ، پروژه واقع در بزرگراه شهید زین الدین تقاطع خیابان هنگام که در سنوات گذشته به منظور احداث مجموعه فرهنگی ورزشی قاسم آباد گودبرداری و رها شده بود با پیگیری های مستمر معاونت فنی و عمرانی و اداره سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری منطقه 4 رفع خطر شده است.

او با تاکید بر غیر ضروری بودن پروژه مذکور و خطر آفرین بودن آن گود برای شهروندان افزود: با توجه به درخواست مکرر شهروندان منطقه 4 به ویژه املاک مجاور زمین یاد شده نسبت به رفع خطر و ایمن سازی آن اقدام شد.

شهردار منطقه 4 مجاورت گود یاد شده با مدرسه شهید ابوالمعالی را یکی از دغدغه های مدیریت شهری در تعیین تکلیف فوری آن عنوان کرد و گفت: به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمالی برای دانش آموزان و مدارس محدوده این گود رها شده نسب به پر کردن آن اقدام شده است.

او تصریح کرد: گود مذکور که در مرحله گودبرداری، نیلینگ و اجرای فونداسیون متوقف مانده بود، برابر بررسی های بعمل آمده فوندانسیون و اسکلت شده قبلی قابل استفاده نبوده که با مشارکت و سرمایه گذاری بخش خصوص و با هماهنگی اداره کل راه و شهرسازی و سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران نسبت به پرکردن آن اقدام شد.

محمددودست از اعلام آمادگی شهرداری منطقه 4 برای تعریف پروژه ای جدید در محل یاد شده خبر داد و افزود: شهرداری منطقه 4 این آمادگی را دارد تا با مشارکت بخش خصوصی و سرمایه گذار نسبت به تعریف پروژه ای جدید در این مکان اقدام کند.