به گزارش اکونا پرس،

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران" مهدی پورشاسب" با بیان این مطلب افزود: مناسب سازی مسیر های تردد عابران پیاده و  معابراصلی منطقه از مهمترین اقدامات این معاونت در است که با توجه به مشکلات محلات با همکاری نواحی 9 گانه به طور مستمر در حال انجام است.

وی تصریح کرد: با اجرای زیر سازی مناسب و با کیفیت ومدیریت مطلوب هزینه ها، عملیات روکش آسفالت از ابتدای شهریور ماه سالجاری در بیش از حدود 36 هزار متر از معابر سطح منطقه در حال اجرا است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه چهار در ادامه به اصلی ترین معابر اشاره کرد و گفت: در این طرح خیابان تلو حدفاصل والفجر تا بزرگراه شهید زین الدین به طول حدودی 18  هزار متر ،خیابان شهید عراقی حدفاصل خیابان خواجه عبداله تا بزرگراه شهید زین الدین حدود 11 هزار متر، بزرگراه شهید زین الدین حد فاصل خیابان اردیبهشت تا بزرگراه شهید باقری به طول حدود 5 هزار متر و خیابان اردیبهشت به طول حدود 1600 متر در حال اجرا می باشد.

پورشاسب همچنین در پایان از  عملیات مناسب سازی پیاده روها و حذف زوائد فیزیکی معابر محدوده منطقه خبر داد و گفت:  تا قبل از آغاز فصل پاییز و بارش های پاییزی، آسفالت 10 معبر محلی و بزرگراهی منطقه 4 بهسازی و مناسب سازی می شود.