به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، "حمیدرضا فرخی" در این باره گفت: به منظور ارتقای سطح سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع بیشتر کووید 19 و با عنایت به تاکیدات مکرر صورت پذیرفته در این خصوص، لزوم رعایت الزامات بهداشتی و پیشگیرانه و تامین تجهیزات؛ ضمن اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در 256 بوستان نسبت به رنگ آمیزی حدود  4.304  عدد نیمکت در سطح منطقه اقدام شد.

 وی در این باره گفت: در این راستا المان های بوستانی از جمله وسایل بازی کودکان، مجموعه های ورزشی، نیمکت ها، سطل های زباله، پایه چراغ های کوتاه، صندلی ها، سرویس های بهداشتی و ... هر روز سه نوبت سم پاشی و ضدعفونی می شوند.

فرخی در ادامه گفت: طرح فاصله گذاری و عملیات ضدعفونی المان های بوستانی در 10 بوستان جنگلی سطح منطقه نیز در دستور کار قرار دارد.

او اضافه کرد: این عملیات در ساختمان های اسکان کارگری و سرویس های بهداشتی سه نوبت روزانه در دستور کار قرار گرفته و به طور مستمر اجرا می شود.

معاون خدمات شهری منطقه در پایان اظهار امیدواری کرد: امیدواریم با کمک شهروندان ضمن استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی در شکست دادن ویروس کرونا موفق تر از قبل عمل کنیم.