به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 15  با اعلام این خبر گفت: این مسابقات با همکاری سازمان فناوری شهرداری تهران در راستای غنی سازی اوقات فراغت و ارتقای روحیه نشاط و شادابی شهروندان در دوران کرونا مجازی انجام می شود.

او افزود: علاقه مندان به منظور شرکت در این مسابقات می توانند تا 30 شهریور با مراجعه به سایت  varzesh.tehran.ir در این مسابقات شرکت کنند.

به گفته مختاری، این مسابقات از یکم تا 11 مهر در رشته های Clash، Royal fifa2020 و E football به میزبانی شهرداری منطقه 20 و همکاری داوران انجمن بازی های الکترونیک برگزار می شود.

معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه ادامه داد: این دوره از مسابقات در 7 مرحله تا پایان سال برنامه ریزی شده که مرحله نخست آن نوروز امسال با استقبال خوب شهروندان  به اجرا درآمد.

او درباره برگزاری مسابقات چالشی ضربات پنالتی که در نواحی ۷ گانه این منطقه به اجرا درآمده بود، گفت: این مسابقات  در دو مرحله و با حضور 700  ورزشکار در رده سنی کمتر از ۱۶ سال با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که در نهایت آقایان آذری، گندمی، رضایی و آقایی موفق به کسب مقام اول تا چهارم این رویداد ورزشی شدند که با اهدای چوایز از آنان تقدیر شد.