به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، جلسه ملاقات مردمی علی محمد سعادتی شهردار قلب طهران به همراه معاون شهرسازی و معماری و چند تن از مدیران شهری صبح دوشنبه ۷ مهر ماه و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد مقابله با بیماری کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار شد.

شهردار با بیان اینکه مشکلات مردم عموما مرتبط به حوزه شهرسازی، مطالبات و مشکلات موضوعی است، عنوان کرد: تعیین تکلیف املاک واقع در طرح تفصیلی و رسیدگی به این موارد از جمله اهداف مدیران شهری منطقه ۱۲ است.

سعادتی در ادامه افزود: موضوعات و درخواست های مردمی در این جلسات مطرح می شود و تلاش می شود با همفکری و اهتمام ویژه، در راستای رفع چالش های پیش روی شهروندان گام های موثری برداشته شود.

این جلسه ملاقات مردمی به صورت حضوری و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد و شهردار منطقه ضمن بررسی و ارائه رهنمودهای لازم، دستورات مقتضی را در چهارچوب قوانین در جهت رسیدگی و حل و فصل مشکلات شهروندان صادر کرد.

شهروندان فهیم قلب طهران برای حضور در جلسات ملاقات مردمی می‌توانند در طول روزهای هفته و قبل از روز دوشنبه به واحد روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲ مراجعه یا در سامانه publicmeeting.tehran.ir ضمن ثبت‌نام برای دیدار شهردار منطقه، درخواست خود را از وی اعلام نمایند.