به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶، فرزاد هنرور با اشاره به ویژگی های کالبدی این ناحیه در منطقه  و نقش آن در اتصال شمال به مرکز تهران و وجود مراکز متعدد دولتی، اداری و تجاری گفت : با هماهنگی های صورت گرفته میان شهرداری منطقه ۶ و سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران فاز مطالعاتی و مکان یابی این طرح انجام و بزودی احداث ایستگاه آتش نشانی در این ناحیه وارد فاز عملیاتی می شود.

هنرور افزود : شهرداری ها ۳۰۰ نوع خدمات دارند که یکی از آن ها تامین ایمنی شهروندان می باشد و سازمان آتش نشانی شهرداری بصورت شبانه روزی برای ایمنی و آرامش و آسایش شهروندان خدمات رسانی می کند. 

وی با اشاره به تقارن روز آتش نشان با هفته دفاع مقدس افزود : آتش نشانان همان ویژگی هایی را دارند که فرماندهان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جبهه های جنگ داشتند که از جمله این ویژگی ها می توان به شهامت، رشادت، نوعدوستی و از جان گذشتگی اشاره کرد.

پیش از این نیز همزمان با روز آتش نشان جمعی از مدیران ناحیه به همراه سرکلانتر کلانتری ۱۰۵ سنائی و مدیر ستاد بحران و پدافند غیرعامل منطقه ۶ با حضور در ایستگاه ۱۱ آتش نشانی این روز را به پرسنل آتش نشانی تبریک و به بحث و تبادل نظر پیرامون ارتقای سطح خدمات رسانی به شهروندان  پرداختند.