به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، شرایط و نحوه ارسال فیلم با موبایل، با کیفیت مناسب و حداکثر به مدت ۴ دقیقه با حجم کمتر از ۲۰ مگابایت باشد و فیلمبرداری باید از روبرو انجام شود و دامنه دید کامل و نور مناسب محیط باشد و استقرار داچی‌ها و پاها کامل مشخص باشد.

همچنین فیلم برداری می بایست در فضای باشگاه ورزشی و یا منزل اعم از داخل منزل، پارکینگ، حیاط و پشت بام با رعایت و توجه به اصول ایمنی انجام پذیرد و دوربین تلفن همراه نیز باید به صورت افقی قرار داده شود و از دوربین پشت تلفن جهت فیلم برداری استفاده شود.

گفتنی است هرگونه تغییر در فیلم اعم از تدوین و مونتاژ، باعث حذف بازیکن از مسابقات خواهد شد و هیچ شخصی به غیر از شرکت کننده نباید در فیلم دیده شود.

 از نظر صوتی می‌بایست تنها صدای ورزشکار به دور از سایر اصوات نظیر: موزیک، تلویزیون، سایر افراد و... در فیلم شنیده شود.

اجرای کاتا می‌بایست با لباس کامل کاراته و برای بانوان با حفظ حجاب اسلامی باشد و لباسی غیر از لباس کاراته و استفاده از زیور آلات موجب رد کاتا می شود و اجرای کاتا بدون عینک، کفش، جوراب، پاپوش و... انجام شود.

لازم به ذکر است اجرای کاتا می بایست مطابق با قوانین از "ری" شروع شود و با "ری" به پایان برسد و اسم کاتا باید کاملا رسا و مشخص باشد و اسم کاتا تایپ شده در موقع بارگزاری فیلم باید با اسم و فیلم کاتا ارسالی یکی باشد و شخص کاتارو قبل از شروع کاتا خود را با ذکر نام و نام خانوادگی، نام منطقه معرفی نماید.

شخص کاتارو کلیپ تهیه شده از خود را به کانال ورزش منطقه ۱۲ به نشانی tarbiatbadani12@ ارسال کند.