به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علیرضا حلاجیان معاون فنی و عمران منطقه با اعلام مطلب فوق افزود: این عملیات در راستای تسهیل در تردد وسایل نقلیه، افزایش مقاومت لایه های زیرین معابر در مقابل نفوذ باران و آبهای سطحی روان و نیز بهبود منظر شهری انجام شد.

او ادامه داد: از این مقدار 3 هزار و 150 تن آسفالت دستی براساس پیام های 137، 1888 و بازدید کارشناسان عمران در نواحی هفتگانه اجرا و 14 هزار و 318 متر مربع از معابر سطح نواحی به منظور رفع چاله های خطرآفرین، لکه گیری و روکش دستی آسفالت شد.

به گفته معاون فنی و عمران منطقه عملیات آسفالت مکانیزه به حجم 2 هزار و 436 تن در  میدان بسیج،  خیابان هاشم آباد و تقاطع خیابان نبرد و بقایی توزیع شد.

 حلاجیان در ادامه به انجام عملیات بهسازی، همسطح سازی و تعویض دریچه های  معابر هفتگانه اشاره کرد و گفت: در این راستا 378 دریچه مرمت و همسطح سازی و تعویض شد.  

او با اشاره به اهمیت  رفع ناهمواریها و همسطح سازی دریچه ها با آسفالت خیابانها در تردد خودروها و عدم بروز تصادفات و آسیب های جبران ناپذیر افزود: رسیدگی به این نوع فعالیتها تاثیر شایانی در عدم بروز حوادث و سوانح غیر مترقبه رانندگی خواهد داشت .