به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، در جریان این نشست سمیه حاجوی ضمن تبریک حلول ماه ربیع الاول و هفته نیروی انتظامی گفت: استفاده پرسنل راهور از دوچرخه باعث ترغیب و تشویق روز افزون شهروندان به استفاده از آن خواهد شد و امیدواریم با تدوام این طرح شاهد کاهش چشمگیر آلودگی هوا در شهر تهران باشیم.

 وی با اشاره به احداث مسیر پاک در این منطقه افزود: پروژه احداث مسیر دوچرخه سواری و پیاده روسازی در این منطقه نیز 46 درصد پیشرفت داشته و طبق برنامه ریزی های انجام شده این طرح تا پایان سال جاری به اتمام خواهد رسید.

 در ادامه سردار حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به تمام پرسنل شاغل در این عرصه، گفت: بحث و نگاه انسان محوری در شهر غیرقابل اجتناب است و اگر بخواهیم زندگی آینده در شهر قابل دوام باشد و سبک زندگی درستی در شهر پیگیری شود باید شهرها به سمت انسان محوری حرکت کنند.

 رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر اینکه عرصه برای حضور خودروها در سطح شهر تنگ تر شود تا شهروندان بتوانند با کیفیت بهتری در شهر زندگی کنند، گفت: با توجه به اینکه منطقه 7 در قلب پایتخت واقع شده و شاهد ترافیک روان در این نقاط هستیم، بنابراین اگر بتوانیم بستر امن و راحت برای دوچرخه سواران ایجاد کنیم می توانیم شهروندان را به استفاده بیشتر از این وسیله حمل و نقلی ترغیب کنیم.

 گفتنی است در ادامه این نشست سمیه حاجوی شهردار منطقه 7 با اهدای لوح تقدیر از زحمات رئیس پلیس راهور تهران بزرگ و دیگر همکارانش در امر ایجاد امنیت در سطح شهر قدردانی و تجلیل کرد.