به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی، در ابتدای جلسه ارتباط مستقیم ۱۸۸۸ با حضور سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی، مسعود حمزه‌ای رییس سازمان بازرسی بر دستور مستقیم شهردار محترم تهران مبنی بر لزوم رسیدگی دقیق و سریع به پیام‌های واصله در سامانه‌های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ تاکید کرد. 

حامد مظاهریان معاون برنامه‌ریزی و سرپرست معاونت منابع انسانی شهرداری تهران نیز در این جلسه با اشاره به موضوعات طرح شده گفت: برخی از چالش‌های موجود در حوزه منابع انسانی به دلیل عدم اطلاع از بخشنامه‌ها و آیین‌نامه‌های موجود است.

 در خصوص تخصیص وام نیز در حال راه اندازی سامانه‌ای هستیم که انتظار می‌رود مشکلات در این حوزه را مرتفع نماید.

 وی با اشاره به حضور نمایندگان معاونت منابع انسانی در همه واحدهای تابعه شهرداری تهران، تصریح کرد: با این وجود مکانیسم های جداگانه‌ای همچون ۱۸۸۸ برای حصول اطمینان خاطر از درستی فرآیندها و به عنوان ناظر و مکمل اقدامات جاری ضروری است.

مظاهریان در مورد اقدامات صورت گرفته برای جابجایی پرسنل با سابقه دریافت پیام در سامانه ۱۳۷ گفت: کار در حوزه اپراتوری سامانه های ۱۳۷ و ۱۸۸۸ بسیار سخت و پیچیده است و در تلاشیم برای مناسب تر کردن شرایط کار این عزیزان اقدامات موثری صورت دهیم چرا که این موضوع به نفع مجموعه شهرداری و شهروندان است.

معاون برنامه ریزی و توسعه امور شهری با تاکید بر ضرورت اجرای آرای ماده صد در خصوص دکل‌های مخابراتی گفت: براساس مصوبات سه‌گانه شورای اسلامی شهر تهران اعلام نظر در خصوص مجوز سایت‌های مخابراتی در اختیار کارگروه ماده ۱۱ مصوبه ساماندهی است که پس از اعلام نظر توسط شرکت ارتباط مشترک شهر به شهرداری‌های مناطق ابلاغ می‌شود و کلیه پیام‌های انتقادی در خصوص دکل‌های متخلف در سطح شهر تهران نیز از طریق سامانه ۱۸۸۸ در فرآیند پیگیری و رسیدگی قرار می‌گیرد.