به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 7، سمیه حاجوی با بیان این مطلب افزود: فضاسازی محیطی، آذین بندی و نصب پرچم "محمد رسول ا..." در سطح منطقه، نذر فرهنگی جهت ضد عفونی کردن پایانه‎های تاکسیرانی و اتوبوسرانی و ایستگاه‎های عمومی به همراه توزیع گل و ماسک بین مسافرین تنها بخشی از اقدامات منطقه در ایام هفته وحدت بود.

وی در ادامه تصریح کرد: برپایی کاروان مهر خورشید و رژه کاروان در سطح معابر پر تردد منطقه به همراه مولودی خوانی، پخش سرود، تواشیح و اجرای مراسم سنتی چارپایه خوانی، غبار روبی مزار شهدای گمنام، برپایی موکب مهر و وحدت، توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده با مشارکت سپاه حضرت محمد رسول ا... (ص) از دیگر فعالیت های اجرایی به مناسبت میلاد با سعادت نبی اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) بود.

به گفته شهردار منطقه 7 مشارکت با گروه جهادی خادمیاران آستان قدس رضوی، بسیج شهرداری منطقه 7 و هیات های مذهبی سطح منطقه جهت پخت و توزیع غذای نذری، تهیه 300 بسته معیشتی و سبد کالا، تهیه و توزیع جهیزیه ویژه زوجین کم برخوردار و برپایی موکب‎های سلامت از جمله برنامه هایی بود که توسط این منطقه انجام شد.

وی یادآور شد: معرفی کتاب "کتاب فروغ ابدیت، کتاب سیره و اخلاق پیامبر و کتاب زندگانی حضرت محمد مصطفی (ص) و برگزاری مسابقه کتابخوانی  بصورت مجازی، مسابقه شعر و دلنوشته ویژه یوم ا... 13 آبان و با موضوع فرهنگ ایثار و دانش آموز از دیگر اقدامات هفته وحدت در این منطقه بود.