به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علیرضا جعفری سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری به منظور مواجه با شرایط متنوع جوی در روزهای سرد سال خبر داد و افزود: این مخازن پیش از آغاز بارشها در بزرگراه ها، رمپ و لوپ ها، معابر و پلهای عابر پیاده در دسترس شهروندان قرار دارند.

 جعفری ادامه داد: 1371 نیروی انسانی در بخش خدمات شهری، فضای سبز، مسیل ها و قنوات و معبربان و شهربان در آمادگی کامل هستند.

 او به برگزاری مانور برف تکانی توسط اداره فضای سبز و نیز بازدیدهای مستمر از تجهیزات خدمات شهری اشاره کرد و افزود: این مانور به منظور آمادگی  نیروهای اداره فضای سبز برای مواجه با شرایط جوی پربارش در روزهای سرد آتی با بهره گیری از 180کارگر فضای سبز آموزش دیده و کارشناسان و ناظرین نواحی به همراه  تجهیزات مربوطه در بوستان آزادگان برگزار شد.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه به تشریح  اقدامات این حوزه در ارائه خدمات سریع و به هنگام در رفع آبگرفتگی و یخ زدگی احتمالی معابر در هنگام نزولات آسمانی پرداخت و گفت: تشکیل ستاد برف روبی با مدیریت شهردارمنطقه،کنترل آنلاین ماشین آلات، استقرار مسئول فوریت ها و خدمات اضطراری در سایت مرکزی برف روبی و سایت های نواحی،  از جمله این تمهیدات است.

 او اضافه کرد: بر اساس دستورالعمل ستاد برفروبی سه موقعیت قبل از بارش، حین بارش و بعد از بارش برنامه ریزی شده است که امیدواریم بتوانیم آن را به خوبی اجرا کنیم.