به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، علیرضا جعفری سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست با اعلام این خبر گفت: این تابلوها طی بازدیدهای انجام شده کارشناسان در معابر فاقد پلاک شناسایی یا دارای تابلو فرسوده شناسایی می شوند یا به درخواست شهروندان در سامانه 137 شناسایی و نصب می شوند.

او با اشاره به اینکه ناحیه یک به دلیل مساحت زیاد بافت فرسوده  و قدمت  محل با بهسازی 600 تابلو بیشترین میزان بهسازی تابلو معابر را دار بود افزود: 100 تابلو نیز در شش ناحیه دیگر منطقه تعویض و بهسازی شد.

جعفری ادامه داد: همچنین 200 پلاک منزل نیز در محلات 20 گانه منطقه  طی این مدت بهسازی شد.

او در ادامه تصریح کرد: توجه به تابلوی شناسایی معابر در ارائه خدمات امدادی، اجتماعی و شهری بسیار اهمیت دارد و از این رو ساماندهی و تعویض تابلوهای سطح منطقه به‌منظور رفاه حال شهروندان و جلوگیری از سردرگمی آنان برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست گفت: امیدواریم با تعیین نام و نصب تابلوهای نامگذاری معابر شهری بتوانیم بخشی از مشکلات شهروندان و همچنین دستگاه های خدمت رسان و امداد رسان در مواقع ضروری را رفع کنیم۰

لازم به ذکر است تعدادی از تابلوهای شناسایی معابر مزین به نام مقدس شهدا بوده که طی فرآیند فوق تعویض ونوسازی گردیده و دراولویت کاری اداره زیباسازی می باشد.