به گزارش اکونا پرس،

 به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 22؛  مصطفی سلیمی، معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران در این مراسم ضمن تشکر از آقای نوذرپور بابت زحمات و تلاش هایی که ایشان و مجموعه شهرداری منطقه طی سه سال گذشته داشته اند، گفت: آقای نوذر پور فردی خوش فکر، خوش قلم، پاکدست و دلسوز در همه مسئولیت هایی که بر عهده داشتند، هستند. فعالیت های موثری که در این منطقه انجام شده است از جمله انتخاب 45 مدیر از طریق فراخوان نشان دهنده فکر، ایده و تجربه موفق ایشان در حوزه مدیریت شهری است. 

سلیمی با اشاره به اینکه آقای نوذرپور، در اکثر موضوعات شهری، صاحب سبک و نظر بوده اند و به قوانین و ضوابط اشراف کامل دارند و در بسیاری از موارد اطلاعات ایشان برای شهرداری ارزشمند بوده است، ادامه داد: انتصاب آقای نوذر پور به عنوان مشاور شهردار و سرپرست نهاد راهبری و پایش طرح های توسعه شهری به دلیل توانمندی، مطلع بودن به قوانین و تجربیاتی است که ایشان در طول دوران مدیریت خود داشته اند.

او تصریح کرد: اهمیت تحقق طرح های توسعه شهری تهران و نقش تاثیرگذار آن در رشد و توسعه شهر تهران و ایجاد ارتباط موثر بین شهرداری تهران با وزارت کشور، وزارت مسکن، شورای عالی شهرسازی، کمیسیون ماده 5 و طرح تفصیلی که موضوع بسیار مهم و پر اهمیتی است موجب شد که از توانایی های ایشان برای انجام برنامه ریزی های مناسب، هدایت و راهبری تحولات عملکردی شهر تهران و نظارت بر طرح های جامع بهره مند شویم. 

معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، ضمن تبریک به آقای رحمان زاده به عنوان شهردار جدید منطقه 22 و با اشاره به اینکه وجود حریم، کوهپایه ها و رود دره ها از جمله مسائل و مشکلات مشابه در منطقه 13 و 22 هستند در ادامه گفت: آقای رحمان زاده از مدیران پرانگیزه، پرکار و پرتلاش هستند و مطمئناً با اشرافی که به این موضوع دارند، فعالیت هایی که آقای نوذرپور در منطقه داشته اند را تداوم خواهند بخشید و به نقطه مطلوب خواهند رساند.

علی نوذرپور شهردار سابق منطقه 22، در این مراسم ضمن تشکر از همراهی حمایت های دکتر سلیمی و تبریک به آقای رحمان زاده ،  از ایشان به عنوان مدیری فعال و پرجنب و جوش یاد کرد و گفت: آقای رحمان زاده از افتخارات مدیریت شهری هستند و مطمئناً در ادامه، مسیر  را ارتقاء خواهند داد و شاهد موفقیت و پیشرفت های ایشان خواهیم بود. 

نوذرپور از همراهی و همکاری همه مدیران شهری منطقه 22 در مدت مدیریت سه ساله خود، تقدیر و تشکر کرد و موفقیت های آنها را خاطر نشان کرد و گفت: ما در حوزه های مختلف مدیریت شهری موفقیت های چشمگیری داشته ایم از جمله حوزه مدیریت پسماند و فضای سبز که می توان به بوستان راز هستی و دیارگاه تیناز اشاره کرد. در حوزه حمل و نقل و ترافیک، ما توانستیم خط مترو را به این منطقه بیاوریم . در حوزه مالی توانستیم با درآمدهای خاص و بدون تخلف، تفاهم نامه و یا کمیسیون های خاص، درآمد پایین منطقه را جبران کنیم. در حوزه عمران، پیاده رو و پیاده راه ها را ایجاد کنیم. با تلاش اداره املاک و حقوقی توانستیم سند  250 هکتار از اراضی را به نام شهرداری بزنیم که همه ی اینها قابل تقدیر است و مرهون زحمات مدیران این منطقه که خالصانه و صادقانه در این حوزه ها کار کرده اند.

آقای رحمان زاده شهردار جدید منطقه 22، در این مراسم از حسن اعتمادی که آقای دکتر حناچی شهردار تهران و هیئت ریسه شهرداری به ایشان در انتصاب این پست داشتند، تشکر کرد و گفت: خدمات آقای نوذر پور نه تنها در شهر تهران بلکه در سطح کشور مطرح هستند. ایشان به عنوان یک مدیر استراتژیک و برنامه محور بخصوص در حوزه گردشگری و زیست محیطی کارهای ارزشمندی را انجام داده اند. امیدواریم که بتوانیم در این دوره 4 ساله هر آنچه انجام می دهیم حاصل کار ارائه خدمات برای شهروندان باشد.

یادآور می شود در پایان این مراسم از زحمات دکتر نوذرپور در منطقه ۲۲ با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل و حکم انتصاب شهردار منطقه ۲۲ به آقای رحمان زاده، تقدیم شد.

700296c6-85e2-49de-8c1e-060d4b154299