به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران"محمد خادمی" با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت زینب (س) و شب یلدا افزود: با مشارکت مرکز خیریه پرتو محبا حدود  150 بسته حمایتی به مناسبت شب یلدا به خانواده های تحت پوشش این مرکز  به عنوان " یلدای کریمانه"  با رعایت پروتکل های بهداشتی اهدا شد.

او در ادامه از توزیع  سبدهای  یلدایی در مددسرای منطقه 4 خبر داد و گفت:  توزیع  سبدهای  یلدایی در بین مددجویان مددسرای مبین علی از دیگر اقدامات در شب یلدا  است . 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 با تاکید بر اهمیت ایجاد حس شور و نشاط در میان گروه های اجتماعی دور از کانون خانواده به دلیل شیوع ویروس کرونا گفت : به همین منظور با مشارکت مجموعه فرهنگی خادمین فاطمی (س) و کانون های ادبی سرای محلات ، از خانواده شهداء و شهدای مدافع سلامت دلجویی و بازدید می شود.

خادمی با اشاره به برگزاری مسابقات خوشنویسی  و حافظ خوانی در شب یلدا گفت:  شاهنامه خوانی و قصه گویی، احیائ بازیهای قدیمی و آموزنده در بین خانواده در شبکه های اجتماعی ، اجرای مسابقه مجازی عکس و فیلم  انتخاب بهترین سفره شب یلدا و برپایی مسابقه مجازی معرفی آداب رسوم اقوام ایرانی در شب یلدا و اهدای جوایز به برگزیدگان از دیگر برنامه های منطقه4 در این ایام است.