به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  مجتبی شکری ، شهردار منطقه ۱۳ با بیان اینکه جشنواره دانش آموز و ترافیک در چهار بخش داستان نویسی ، عکس موبایلی ، استند آپ کمدی ، شعر و سرود و نقاشی برگزار می شود،  گفت: شهرداری منطقه۱۳ به عنوان دبیرخانه منطقه ای این جشنواره برای دریافت و داوری آثار در بخش استند آپ کمدی انتخاب شده است .

وی احترام به عابر پیاده، آلودگی هوا و صدا، سرنشین خودرو، دوچرخه، موتورسیکلت، احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی، بیماری کووید ۱۹، تکریم سالخوردگان، تکریم توان یابان، خط سفید، بوستان آموزش ترافیک و سرویس مدرسه را از محورهای این جشنواره اعلام کرد و افزود: این جشنواره از ۲۰ آذر آغاز شده و گروه سنی چهار تا ۱۸ سال  تا پانزدهم دی ماه فرصت دارند ، آثار خود را به پست الکترونیکی به نشانی info@traffic-festival.ir ارسال کنند .

وی ارتقای فرهنگ ترافیک و بهبود دانش و رفتار های ترافیکی و رانندگی را از اهداف برگزاری این جشنواره برشمرد و ادامه داد: این جشنواره ویژه همه مناطق شهر تهران برگزار و در پایان  در قالب استند آپ کمدی با نظر داوران در منطقه۱۳،  ۳ اثر برگزیده و در پایان با توجه به شرایط کرونا از  منتخبین  تقدیر می شود . 

گفتنی است،  علاقمندان می توانند، برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ارسال آثار به نشانی اینترنتی traffic-festival.ir مراجعه کنند.