به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک؛ محمد رضا پارسیان مدیر روابط عمومی این منطقه با اشاره به این مطلب گفت: این مجله چند رسانه ای با هدف ایجاد فرصتی برای ارتقاء سطح ارتباطات شهروندی با مدیریت شهری شمال تهران با انتشار مطالب متنوع هر هفته به صورت آن‌لاین منتشر و با قابلیت نمایش متن، عکس، صوت، ویدئو و پادکست از طریق تلفن همراه، تبلت، رایانه و سایر دستگاه های دیجیتال قابل مشاهده و تورّق است که بدلیل عدم فراهم بودن زیرساخت های فنی از سوی سازمان فاوا شهرداری تهران بارگذاری دو شماره اخیر آن مربوط به هفته دوم و سوم آذر ماه، به تعویق افتاد که با پی گیری های انجام شده از این پس هفتگی بارگذاری می شود.

وی افزود: این شماره نشریه به مطالبی چون اجرای 68 پروژه کوچک مقیاس محلی، دیدار شهردار منطقه یک با کودکان کار مرکز پرتو، اتصال 35 متری افتخاری به بزرگراه امام علی(ع)، محله چیذر تکه زمین کهنسال، شمیران پس از ساعت 21 و ممنوعیت تردد و ... پرداخته است.

گفتنی است؛ مخاطبان برای دسترسی به آرشیو این مجله به آدرس region1.tehran.ir/vaghayeshemiran و برای مشاهده  ششمین و هفتمین شماره «وقایع شمیران» به آدرس زیر مراجعه و مطالب را با یک کلیک ساده بخوانید و بشنوید. پس فرصت مطلع شدن «وقایع شمیران» را به آسانی از دست ندهید.