به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه ضمن تسلیت ایام فاطمیه و سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت:  متاسفانه چهار همکار محترم ما براثر ابتلا به بیماری کرونا از جمع ما جدا شده و به دیار باقی شتافتند، که برای این همکاران ارجمند غفران واسعه الهی طلب می کنم.

او افزود: مهندس احترامی از پاکدست ترین پرسنل  شهرداری تهران بود که به جهت ارائه خدمات صادقانه و متواضعانه برای شهروندان، ارزش کارشان از برادر شهیدش کمتر نیست.

شهردار منطقه با اشاره به اینکه انصافا مدیریت شهری یکی از بهترین مدیران خود را از دست داد، افزود: داغ عزیز سخت است و همه در صداقت و پاکدستی ایشان همدل هستند.

او در پایان از مشارکت همه همکاران در مراسم ختم صلوات و قرآن مجازی در ۴۰ روز گذشته برای مرحوم احترامی قدردانی کرد. 

این گزارش حاکیست؛ سخنرانی حجت‌الاسلام رسولی فرمانده بسیج منطقه و بیان خاطره توسط برادر شهید احترامی و تشکر از شهردار و همکاران منطقه به جهت همراهی و همدلی؛ از دیگر برنامه های مراسم نامگذاری ساختمان ناحیه سه بود.

برپایه این گزارش؛ در این مراسم دبیران شورایاری محلات بیست گانه، معاونین و مدیران شهرداری منطقه ۱۵، روحانیون و معتمدان محله کیانشهر نیز حاضر بودند.

براساس این گزارش؛ مرحوم مهندس احترامی سابقه ۱۸ سال خدمت در شهرداری تهران در مناطق مختلف از جمله ۴، ۱۵ و ۲۰ داشت که ۸ سال پایانی آن به عنوان شهردار ناحیه سه این منطقه فعالیت می کرد و توانست با خدمات صادقانه و بی دریغ خود رضایتمندی شهروندان این ناحیه را جلب کند.  مرحوم احترامی بر اثر ابتلا به بیماری کرونا دارفانی را وداع گفت و شهرداری منطقه ۱۵ به یاد زحمات و تلاش های ارزشمند وی، ساختمان ناحیه سه را همزمان با چهلمین روز درگذشت وی و ایام فاطمیه به نام مرحوم احترامی نامگذاری کرد.