به گزارش اکونا پرس،

 ​به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه ۱۶؛ هدف از این بازدید تاکید بر رویکرد توسعه پروژه های محله محور و جلب مشارکت شهروندان در تصمیم گیری مدیریت شهری بود.

سالاری در این بازدید گفت: رضایت شهروندان با اجرای پروژه های محله محور و کوچک مقیاس در منطقه ۱۶ دیده می شود و بایستی این روند ادامه پیدا کند.

در ادامه این بازدید فراهانی خاطرنشان کرد: با مشارکت شهروندان و خیرین ضمن جلب رضایت ملموس در میان مردم محلات، اقدامات اثرگذار و ماندگاری در منطقه ۱۶ رقم خورده است.

پیمان پورنصر گفت: با بهره مندی از اولویت و ظرفیت های شهروندان و برنامه ریزی و اجرای بموقع در یک هم افزایی ، تاکنون بیش از ۶۰ پروژه از ابتدای سال افتتاح شده است که تعداد قابل توجهی از اقدامات و پروژه ها، تا قبل از پایان سال با ۱۰۰ درصد خدمات رسانی به بهره برداری خواهد رسید.

در این بازدید که ۹ ساعت به طول انجامید ، از پروژه های مجموعه ورزشی در حال ساخت ، پاتوق محلی و حریم ریل راه آهن و کوچه های رنگی محله جوادیه ، کوچه رنگی ، باغ زیتون ، پروژه های عمرانی گود سیدالشهدا و آکادمی فوتبال بوستان میثاق در محله باغ آذری و کوچه رنگی ، پاتوق محلی محله خزانه بازدید و در ادامه دیدار پرسنل حوزه شهرسازی و معماری منطقه ، ملاقات مردمی با ۱۷ شهروند و در پایان نشست هم اندیشی دبیران شورایاری محلات منطقه ۱۶ برگزار گردید.