به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶، فرزاد هنرور شهردار ناحیه۵ با بیان این موضوع که شهرداری منطقه۶ برای سومین بار در یک سال گذشته اقدام به برپایی این موکب با نام و یاد شهید سلیمانی در این میدان می کند، افزود : معابر منتهی به میدان آرژانتین متزین به اسامی شهدای جبهه مقاومت و آزادیخواهان جهان از جمله شهید عماد مغنیه، شهید دکتر بهشتی، شهید احمد قصیر، شهید خالد اسلامبولی، شهیده راشل کوری و رهبرانی همچون گاندی و نلسون ماندلا  شده است.

از سویی این میدان به دلیل واقع شدن پارک سوار بیهقی و وزارتخانه های دولتی و ... جنبه فرامنطقه ای به خود گرفته است.

لذا بر طبق برنامه ریزی های انجام شده تلاش است تا با ظرفیت سازی و تبدیل این میدان به یک مرکز فرهنگی ، برنامه متنوعی در مناسبت های ملی، آیینی و مذهبی در این میدان برگزار شود. تا کنون نیز دو برنامه برپایی موکب اربعین و همچنین برنامه عید ولایت و جشن غدیر با همکاری آستان قدس رضوی با نام شهید سلیمانی در این میدان با رعایت کلیه پروتکلهای بهداشتی برگزار شده است.

هنرور در پایان افزود : این موکب به همت اداره اجتماعی و فرهنگی ناحیه۵ تا اذان مغرب روز ۱۳ دی و شهادت سردار سلیمانی با ارائه خدمات فرهنگی، پخش نذورات بهداشتی شهروندان و برنامه های هنری به فعالیت خود ادامه خواهد داد.