به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۶ ،فرهادی گفت: دیدار با خانواده شهدا یک وظیفه است و ما امروز اقتدار و صلابتمان را مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران می باشیم ، عزیزانی که از همه تعلقات دنیوی گذشته و به قرب الهی نائل آمده اند .

شهردار منطقه۶  ضمن ادای احترام به خانواده معظم شهید بابیان اینکه خدمت به خانواده شهدا در اولویت برنامه‌های   مدیریت شهری  است، اظهار کرد: خدمت به خانواده شهدا برای مجموعه شهرداری افتخار است و هر چه در توان داریم برای آن‌ها انجام خواهیم داد

فرهادی ادامه داد : تاسی به امام حسین (ع) و نهادینه شدن فرهنگ شهادت طلبی و ایثار که از واقعه عاشورا آموخته ایم موجب تقدیم هزاران شهید، آزاده، جانباز و ایثارگر  شد که به برکت این خون‌های مطهر کشور ما در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد.

شهردار منطقه۶ بیان داشت: خانواده معظم شهدا از افتخارات کشور هستند و مردم ایران نیز همواره نشان دادند که قدردان خون شهیدان هستند.

گفتنی است :شهید «روزبه هلیسایی» برای اولین‌بار در تابستان سال ۹۲ به‌صورت داوطلبانه به سوریه اعزام شد و هنگام برگشت از اولین مأموریت خود، بر اثر برخورد با زمین فک ایشان پاره و مجروح شد. مجدداً در سال ۹۳ برای بار دوم به سوریه اعزام شد و سرانجام در تاریخ ۹۴/۱/۳۱ بر اثر اصابت چهار گلوله تیربار به فیض شهادت نائل آمد. اگر چه تاکنون پیکر مطهر ایشان به وطن بازنگشته است، اما روح بلندش بربال ملائک به مولا و مقتدایش حضرت «حسین بن علی (ع)» پیوست و با روی سفید در مقابل حضرت «ابوالفضل العباس (ع)» جان به جان آفرین تسلیم کرد تا حرم اهل بیت (علیهم السلام) بار دیگر طعم تلخ اسارت را تجربه نکنند