به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه22، بابک جعفریان، مشاور عالی شهردار منطقه 22 در نشستی با مدیران شهری این منطقه، طی سخنانی گفت: زیبایی چهره شهر، یکی از مهمترین اولویت های مدیریت شهری منطقه است و در این راه برنامه‌ریزی های خوبی را به نواحی ابلاغ کرده ایم به نحوی که شهرداران نواحی به پاکسازی فضاهای عمومی اهمیت بیشتری بدهند و در حفظ و نگهداری آن کوشا تر باشند.

او در ادامه با بیان اینکه در این روز های کرونایی شهروندان به فضاهای سبز و عمومی پناه می آورند و ما باید میزبان خوبی برای آنان باشیم، ادامه داد: ما نباید درگیر روزمرگی شویم و می بایست هر روز خود را با برنامه‌ریزی های جدید و اقدامات نوین که به نفع شهروندان است مهیا به خدمت به آنها کنیم.

جعفریان با بیان اینکه بازدید میدانی از مهمترین و اصلی‌ترین شیوه مدیریتی برای درک از موضوعات و مشکلات نواحی است، افزود: حضور در محلات و دیدن موضوعات و مشکلات از نزدیک، در نواحی تاثیر بسزایی در حل مسائل دارد.

او با بیان اینکه، گذشته چراغ راه آینده است، ادامه داد: ما باید از تجربیات گذشته استفاده کنیم و از آنها درس بگیریم تا آینده روشنتری داشته باشیم.

جعفریان ضمن اشاره به حریم منطقه که از اهمیت بالایی برخوردار است، یادآور شد: حریم منطقه را مانند خود منطقه می بینیم و با مدیریت صحیح و مستمر اتفاقات خوبی در حریم رقم خواهیم زد.

مشاور عالی شهردار منطقه22 در ادامه افزود: نظارت بر حریم منطقه را باید شهرداران نواحی به همراه حریم بانان انجام دهند.

او با بیان اینکه عملکرد شب در منطقه باید به مانند عملکرد روز باشد، گفت: همکاران شیفت شب در منطقه باید با هوشیاری بیشتر و طبق آموزش های دیده شده انجام وظیفه کنند.

جعفریان از شهرداران نواحی خواست تا با دقت و تسلط کارشناسانه بیشتری نیروهای خود را اداره کنند.