به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، محمد محمددوست" با اعلام این خبر گفت: با اخذ این گواهینامه هم اکنون کار ما آغاز شده است و باید استانداردهای زیست محیطی به صورت مستمر پایش و راهبری شده و بازخورد آن ها گرفته شود.

او اضافه کرد: تعهد پذیری و مسئولیت پذیری برای اجرای برنامه های محیط زیستی موجب بهبود وضعیت و اثر گذاری بیشتر برنامه ها می شود و باید تلاش کنیم این رویکرد در منطقه 4 نهادینه شود.

شهردار منطقه 4 تصریح کرد: دستاوردهایی که هم اکنون در شهرداری منطقه 4 شاهد آن هستیم نتایج مسئولیت پذیری کارکنان است و استمرار این مسئولیت پذیری ها به توسعه پایدار شهر کمک شایانی خواهد کرد.

محمددوست با اشاره به نقش ممیزی ها در رعایت استانداردهای شهری و کسب رضایتمندی شهروندان گفت: این ممیزی ها باعث می شود ضمن تقویت نقاط مثبت و برطرف کردن نقاط ضعف با تلاش و اهتمام و همدلی پرسنل به دنبال کسب رضایت شهروندان باشیم.

در ادامه این مراسم شینا انصاری مدیر کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با تاکید بر رعایت ملاحظات محیط زیستی در اجرای پروژه های شهری گفت: نظام مدیریت محیط زیست بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران در سال 1386 در شهرداری تهران لازم الاجرا است.

او اضافه کرد: علاوه بر استقرار و پیاده سازی استانداردهای زیست محیطی، نگهداشت و راهبری این نظام از اهمیت بالایی برخوردار بوده و همواره باید رصد و پایش شود.

انصاری ضمن تبریک به منطقه 4 در خصوص دریافت این ایزو گفت: خوشبختانه اقدامات خوبی توسط منطقه 4 در حوزه محیط زیست صورت گرفته است و باید این اقدامات همچنان ادامه داشته باشد تا شاهد بهبود وضعیت محیط زیستی باشیم.