به گزارش اکونا پرس،

‎به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 22، «زهرا نژاد بهرام» عضو شورای اسلامی شهر تهران به همراه «مرتضی رحمان زاده»شهردار منطقه 22 و معاونین و مدیران منطقه در بازدید از محله تازه تاسیس غرب ترین نقطه منطقه 22 به پای درد دل اهالی شهرک مراورید نشست، بیشترین نارضایتی ساکنان این محله هموار بودن معابر، گودبرداری رها شده و عدم ارایه امکانات توسط نهادهای خدماتی از جمله شرکت گاز، آب و فاضلاب عنوان کردند.

‎در این بازدید نژاد بهرام از مدیران شهری خواست تا هرچه سریع تر مشکلات اهالی شهرک مروارید برطرف شود، گفت: مسایل اصلی هر محله باید دسته بندی و از امکانات موجود در محله ها و همکاری سازمان ها برای رفع برخی نیازهای محلات بهره برد.

‎او افزود: پیگیر مشکلات ساکنان شهرک تازه تاسیس مروارید شهر هستیم و انتظار داریم هرچه سریع تر مشکلات این محله برطرف شود، همچنین مناسب سازی معابر و مسیر عابر پیاده در محلات منطقه 22 را پیگیری می کنیم.

‎این عضو شورای شهر گفت: بازدید امروز از اقدامات انجام شده مدیریت شهری منطقه 22 است تا از روند خدمات رسانی به همشهریان باخبر شویم.

‎نژاد بهرام به جز شهرک مروارید

‎شهر از محلات شهرک دانشگاه شریف، بلوار اردستانی، بلوار کاشان و محله دهکده المپیک بازدید کرد و از نحوه بهسازی عابرپیاده نابینایان که در این محله صورت گرفته دیدن کرد و خواستار دقت عمل در این طرح شد.

‎در پایان این بازدید نژاد بهرام به همراه تیم بازدید کننده مدیریت شهری منطقه 22 گزارشی از این بازدید ارائه دادند.