به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 " محمد خادمی" با بیان این خبر گفت : در راستای اجرای طرح زمستان گرم، با توجه به برودت هوا و لزوم ساماندهی افراد آسیب دیده اقدام به جمع آوری و اسکان کارتن خوابها، معتادین بی سر پناه و ...توسط واحد آسیبهای اجتماعی مرکز خدمات منطقه 4 ارایه می شود.

او افزود: مددسرای منطقه چهار آماده پذیرایی از آسیب دیدگان اجتماعی  است و با توجه به شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت هرچه بیشتر دستورالعمل های بهداشتی به امکانات مناسب رفاهی مجهز شده است. 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 تهران با اشاره به گشت زنی، شناسایی، جذب و ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی در نقاط آسیب خیز محلات20 گانه گفت: در روزهای سرد زمستانی گشت زنی از نقاط آسیب خیز منطقه همچون زیر پل ها،  ساختمان های نیمه کاره، زمین های بایر و خرابه ها، کنج ها و ... به صورت مستمر ادامه دارد.

او در ادامه اظهار داشت: این افراد از ارائه خدمات شبانه روزی نظیر ویزیت پزشکی ، مددکاری، مشاوره درمانی، خدمات بهداشتی و حمایتی برخوردار می شوند.

گفتنی است گرمخانه منطقه چهار در حکیمیه بلوار شهید عباسپور کوچه مبین علی پلاک ۲۱ واقع شده و  شهروندان می توانند در صورت مشاهده افراد بی خانمان با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند.