به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبرمختاری با اعلام این خبر گفت: مسابقات ورزشی متنوعی به منظور ایجاد شادی و نشاط شهروندان در محله ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مناسبت دهه مبارکه فجر تا 22 بهمن برگزار می شود.

او در تشریح مسابقات ویژه آقایان گفت: مسابقه دوچرخه سواری و پینگ پنگ در ناحیه یک، مسابقه فوتبال، بد مینتون و فوتبال دستی در ناحیه دو، همایش پیاده روی، رژه اسکیت، همایش دوچرخه سواری و مسابقه والیبال در ناحیه 3، همایش پیاده روی خانوادگی در نواحی 5، 6 و مسابقه تنیس روی میز در ناحیه 8 در این بازه زمانی به اجرا درخواهد آمد.

مختاری اضافه کرد: به همت اداره ورزش بانوان نیز برنامه هایی شامل تقدیراز مربیان ایستگاه های ورزش شهروندی، ورزش صبحگاهی با عنوان «زنان و ورزش شهروندی» در مجتمع بعثت، سخنرانی روانشناس در سرای محله اتابک، برپایی همایش پیاده روی خانوادگی در بوستانهای خلیج فارس، والفجر با عنوان «زن و ایثار»، غبار روبی از مزار شهدای گمنام شهرک شهید بروجردی و مسابقات فریزبی، تنیس روی میز و دوامدادی اجرا می شود.

او افزود: مسابقه علمی ورزشی و مسابقه مجازی بهترین جمله کوتاه ورزشی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نیز در ناحیه 4 برگزار می شود و علاقه مندان به منظور شرکت در مسابقه مجازی می توانند از ۱۲ الی ۲۲ بهمن به کانال تلگرام sport competition@  مراجعه کنند.

مختاری گفت: تیم داژبال دختران مراکز پرتو منطقه در مسابقات مناطق ۲۲گانه که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار می شود، با هم گروهی مناطق ۵، ۱۴، ۲۱، ۲۲ موفق به کسب رتبه اول در گروه خود شد و به مرحله یک هشتم صعود کرد.