به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا محمدی شهردار منطقه در مراسم رونمایی از پلاک ضمن تبریک فرا رسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: رمز پیروزی انقلاب اسلامی ایران، وحدت کلمه و خدایی بودن این انقلاب بود.

او افزود: امروز به برکت انقلاب، ایران اسلامی یکی از مستقل ترین کشور های جهان است و برای اداره کشور بااستقلال کامل خودمان تصمیم می گیریم و روحیه اعتماد به نفس از دستاوردهای بزرگ امام و انقلاب است که پیشرفتهای حیرت آوری در سایه آن به دست آمده است.

 محمدی ادامه داد: مقاومت رمز پیروزی انقلاب اسلامی و کشور ایران است که رهبر معظم انقلاب اسلام(مدظلله العالی) آن را برای مردم در طول سالیان گذشته تبیین کرده است.

شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به اینکه اقتدار، امنیت و آسایش امروز ما به حرمت خون شهدا و فداکاریهای خانواده معظم شهدا است، گفت: منطقه ۱۵ خاستگاه دو هزار شهید والا مقام دفاع مقدس است و تلاش کردیم با تکریم خانواده معزز و معظم شهدا به کارخودمان برکت دهیم .

این گزارش می افزاید؛ با ابلاغ شورای اسلامی شهر تهران 2 معبر در محله های شوش و مشیریه  به نام شهیدان هشت سال دفاع مقدس حسین زارع خورمیزی و شهید حسین قنبری پلاک کوبی شد. 

براساس این گزارش؛ با این نامگذاری، تعداد معابر نامگذاری شده به نام شهدا و اسامی ارزشی این منطقه به 1382 معبر رسید.