به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبر مختاری ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت صدیقه زهرا (س) و گرامیداشت مقام زن گفت: ویژه برنامه های «جان زندگی»  شامل جشن و برنامه های متنوع فرهنگی و هنری است که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل بهداشتی درحال انجام است.

او به به برپایی گذر فرهنگی در بوستان فجر محله افسریه اشاره کرد و گفت: این گذر با برنامه های فرهنگی شامل ثبت دلنوشته به حضرت زهرا(س)، ثبت عکس با بنر هایی با مضمون القاب بانوی دو عالم، اهدای گل، کارت های گرامیداشت مقام مادر و کتابچه های داستانک با موضوع معرفی 12 بانوی نمونه از ساعت 9 صبح تا 18 عصر به مدت 4 روز تا 16 بهمن برپا است.

مختاری ادامه داد:  جشن «جان زندگی» نیز  با برنامه هایی نظیر مسابقات متنوع ورزشی، مولودی خوانی، سخنرانی با موضوع مقام مادر و خانواده، برپایی غرفه های توانمند سازی بانوان و فروش محصولات عفاف و حجاب، برگزاری غرفه ی سلامت محور و مشاوره پزشکی بانوان امروز در سالن آمفی تئاتر بوستان پردیس بانوان ویژه بانوان پرسنل شهرداری منطقه انجام شد.

او افزود: یک وبینار آموزشی هم با موضوع اختلافات خانوادگی در زمان بارداری مادر و تاثیر آن بر سلامت روان جنین 16 بهمن برگزار می شود  که علاقه مندان می توانند با مراجعه به صفحه فضای مجازی اداره بانوان به آدرس  @banovan.shahrdari15  در آن شرکت کنند.

این گزارش حاکی است؛ همایش دوچرخه سواری بانوان  به همت بوستان آموزش ترافیک منطقه به مناسبت گرامی داشت میلاد حضرت فاطمه(س) با حضور بانوان دوچرخه سوار، مربیان هیأت دوچرخه سواری جنوب شرق تهران،NGO وکارشناسان آموزش سازمان حمل ونقل ترافیک برگزار و در پایان از مادران دوچرخه سوار با  اهدای جوایزی قدردانی شد.