به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازمدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ ایوان انتظار ایستگاه میدان حضرت ولی عصر (عج) در شب سالروز میلاد با سعادت بانوی بزرگوار اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر مراسم نورافشانی و اجرای سرود توسط گروه سرود ابناءالحسن برگزار شد. در این برنامه که با حضور هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران، معاونین، مدیران شرکت بهره برداری مترو و مسافران مترو برگزار شد. در این مراسم آسمان ایوان انتظار نور باران گردید و از بانوان حاضر در ایوان با اهدای گل در این روز فرخنده تجلیل گردید. 
همچنین گروه سرود دانش آموزی ابناءالحسن نیز با اجرای قطعاتی به مناسبت سالروز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سرود ماندگار ای ایران این روز را گرامی داشتند. 
گفتنی است معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی مجموعه برنامه‌های ویژه این ایام  شامل پایگاه‌های مشاوره حقوقی، خانواده، پزشکی، اجرای خیابانی سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر را در ایوان انتظار را در ایستگاه‌های منتخب مترو برگزار می‌کند.