به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، مهندس "مصطفی سلیمی" طی این بازدید میدانی که به اتفاق مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، علی محمد سعادتی شهردار منطقه 12 و جمعی از دست اندرکاران اجرایی انجام شد، آخرین وضعیت پروژه های احداث ساختمان خانه شهر و ساماندهی پلازای میدان امام خمینی(ره) را مورد پایش و بررسی قرار داد و از پیشرفت اقدامات انجام شده در این طرح ها ابراز رضایت کرد.

این بازدید میدانی در حالی صورت پذیرفت که پیشرفت عملیات اجرایی ساختمان خانه شهر به مرز 50 درصد رسیده است و اجرای اقداماتی از قبیل تکمیل نما و نصب رواق ها در ضلع شمال و جنوب پروژه ادامه دارد. در پروژه احداث پلازای میدان امام خمینی (ره) که حدود 7500 مترمربع پیاده راه ارتباطی طراحی شده است نیز اجرای عملیات سنگ فرش در دستور کار قرار گرفته و پیش بینی می شود این پروژه در اوایل سال 1400 آماده بهره برداری شود.

در بازدیدی دیگر از پروژه های سازمان عمرانی مناطق، دکتر "کاوه حاجی علی اکبری" مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران به منطقه 14 رفت تا ضمن بازدید از بخش های مختلف پروژه احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر، روند پیشرفت این پروژه را ارزیابی کند.

براساس گزارش ارائه شده در جریان این بازدید میدانی، پیشرفت عملیات اجرایی پارکینگ طبقاتی امیرکبیر به مرز 60 درصد رسیده و تکمیل تاسیسات، نقاشی دیواره ها و ستون ها و کف سازی از عمده اقدامات باقی مانده در این پارکینگ 550 واحدی است.