به گزارش اکونا پرس،

وی افزود: عملیات رفت و روب و نظافت مسیر با ۴۰ دستگاه ادوات مکانیزه مشتمل بر خودروهای فان، تانکر، جدول‌شور، واتر جت و مینی پک و ۱۵ دستگاه وانت‌های بازیافت در طول مسیر برگزاری مراسم صورت گرفت.

معاون شهردار منطقه ۶ تهران، با اشاره به اینکه حضور شهروندان در مراسم امسال به صورت خودرویی و موتوری بود، اظهار کرد: پارسال حجم ضایعاتی که پس از مراسم از سطح معابر جمع‌آوری شد، خیلی قابل ملاحظه بود اما امسال در بحث رفت و روب و نظافت با حجم کمتری مواجه بودیم.

وی همچنین با اشاره به استقرار ۸۰ نیروی شرکت ساماندهی مشاغل شهرداری از ساعت ۶ صبح امروز در محورهای برگزاری مراسم، گفت: با این تدابیر خوشبختانه شاهد بساط گستری در طول مسیر نبودیم.

وی از حذف زواید فیزیکی، رنگ‌آمیزی جداول و المان‌های شهری در طول مسیرهای خیابان انقلاب و آزادی و پاکسازی رفیوژ میانی بلوار کشاورز قبل از آغاز مراسم رسمی سالروز پیروزی انقلاب خبر داد و گفت: از ۱۰ روز قبل، ۶۰ طاق نصرت از خیابان شهید مفتح تا نواب برپا شد و آماده‌سازی فضاهای محیطی میادین انقلاب اسلامی، حضرت ولیعصر(عج)، فاطمی و فلسطین صورت گرفته بود.

علی‌بخشی در پایان از مرمت و بازسازی نقاشی‌های دیواری سطح منطقه ۶ تهران، اکران بالغ بر ۶۰ بنر و نصب سازه‌های حجمی در پلازای هفتم تیر به عنوان دیگر برنامه‌های اجرا شده در قلب فرهنگی پایتخت همزمان با چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نام برد