به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۶  تهران، همزمان با ابلاغ دستورالعمل نحوه شناسایی و اجرای پروژه‌های کوچک مقیاس شهر تهران و تصویب بودجه فاز اول طرح به مناطق، نشست بررسی پروژه‌های کوچک مقیاس در منطقه ۶ با حضور مدیران شهری برگزار شد.

سید مجتبی کساییان، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری منطقه شش تهران با اشاره به برگزاری نشست کمیته اجرایی منطقه که با هدف تسریع در انجام پروژه‌های حوزه‌های عمران، خدمات شهری و حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، گفت: خبر داد و گفت: این پروژه ها در راستای رفع مشکلات شهری با رویکرد محلی در دست اجرا می باشد

او افزود: طی نشست‌های تخصصی که با حضور معاونین حوزه‌های اجرایی، شهرداران نواحی و مشارکت و همراهی شورایاران در چندین جلسه متوالی برگزار شد، پروژه‌های کوچک مقیاس فازهای آتی مطابق مفاد دستورالعمل مذکور احصاء شد.

معاون شهردار منطقه 6 تهران افزود: کم‌وکاستی‌های هر محله در حوزه‌های مرتبط با شهرداری که مطالبه شهروندان است، شاید به جهت کوچک بودن از چشم مسئولان مربوطه دور مانده باشد. از این جهت ضروری است این مشکلات در اسرع وقت رفع شود.

فعالیت در حوزه‌های فنی و عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، خدمات شهری و محیط زیست و امور اجتماعی و فرهنگی در سرفصل‌های بهسازی محیط زیست، پیاده‌روسازی، زیباسازی منظر شهری، ساماندهی مبلمان شهری، بازپیرایی معابر و اماکن، بازپیرایی فضای سبز، اصلاح شبکه آب‌های سطحی،  احداث مسیر دوچرخه، اصلاح هندسی معابر، تامین روشنایی نقاط تاریک و ساماندهی فضای بی‌دفاع شهری از موارد مطرح در نشست کمیته اجرایی این منطقه 6 تهران بود.