به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی  شهرداری منطقه2، حسن صفات ،سرپرست شهرداری منطقه 2  در بازدید مشترک باروسای پلیس راهور و پلیس بزرگراهی منطقه گفت: با توجه افزایش حجم تردد عابران پیاده و همچنین خودروها در سطح معابر و به ویژه اطراف مراکز خرید در روزهای پایانی سال  که موجب افزایش حجم ترافیک می شود ، در صدد پیش بینی تمهیدات لازم برای  روانسازی تردد و کاهش مشکلات ترافیکی در بزرگراه های و معابر منطقه هستیم . 

وی همکاری پلیس با  مدیریت  شهری را ارزشمند برشمرد و افزود: روانسازی تردد و تسهیل در عبور و مرورهمراه با آرامش شهروندان  از اهداف مشترک مدیریت شهری و پلیس راهور است و امید می رود با برنامه ریزی صورت گرفته این اهداف پیش بینی شده محقق شود.

سرپرست شهرداری منطقه2 درادامه گفت: به منظور تامین رفاه عابران پیاده ، تمهیدات لازم برای رفع سد معبر  اتخاذ شده است.

وی  درادامه به نقش مشارکت شهروندان در رفع مشکلات ترافیکی و ایجاد انضباط شهری اشاره کرد و گفت:  با توجه به ضرورت آموزش و  فرهنگسازی در افزایش مشارکت شهروندان ، برنامه های فرهنگی و آموزشی  در بستر فضای مجازی  اجرا می شود.

صفات افزود: کمپین موتور سوار خوب را ازدیگر برنامه های آموزشی و فرهنگی است که با مشارکت پلیس راهور در حال اجرا است و امید می رود با تعامل و همکاری فی مابین مدیریت شهری و پلیس راهور بتوانیم در رفع مشکلات ترافیکی شهری تاثیرگذار باشیم.