به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران "محمد خادمی"  با تبریک فرا رسیدن ایام ولادت با سعادت مولای متقیان امیر المونین علی (ع) و تشکیل کمپین" نور ، شهر ، امید " گفت: از برنامه های کمپین نور ، چراغانی،آذین بندی و رنگ بندی بالکن یا پنجره‌های مشرف به خیابان با استفاده از پرچم  ، ریسه کاغذی و یا سایر اقلام رنگی در دسترس توسط شهروندان خواهد بود.

او دف زنی، راه اندازی کاروان خودرویی مجهز به سیستم صوت ، نورافشانی و فیلمبرداری ،نورپردازی و نورافشانی میادین و گذرگاه های اصلی منطقه از دیگر برنامه های این کمپین عنوان کرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی این منطقه در ادامه به برگزاری مراسم روز پدر اشاره کرد و گفت : در سالروز ولادت با سعادت حضرت امام علی(ع) ضمن دیدار مجازی و تلفنی  از پدران شهدا با غرس نهال در قالب برنامه پدران آسمانی قدردانی می شود.

خادمی افزود: همچنین در کمپینی با عنوان "مهر پدری" تولید آثار خوشنویسی، داستان، نامه‌ای به پدرم و مقاله نویسی با موضوع تکریم مقام پدر توسط شهروندان و فراخوان جمع آوری تولیدات خیرانه و هنری شهروندان و اهدا به پدران سالمند ساکن در سرای سالمندان و ...  با عنوان "تهران شهری برای همه پدران"، نیز از دیگر برنامه ها برای روز پدر است که در این ایام برگزار می شود.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 همچنین از برپایی مراسم حکمت های علوی  و سلامت و .. با استفاده از شبکه های اجتماعی و ارسال بسته های حمایتی به خانواده های بی سرپرست منطقه با مشارکت خیرین و گروه های جهادی مردمی در روز ولادت حضرت امام علی (ع) خبر داد .