به گزارش اکونا پرس،

به نقل از  روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مسعود لواف زاده با اعلام این خبر گفت: این برنامه برای دوگروه سنی کودکان 4 تا ٧ و 8 تا 10 سال به همت بوستان آموزش ترافیک منطقه از اواخر بهمن ماه  با هدف تمرین حفظ تعادل در دوچرخه سواری، بهبود اعتماد به نفس و آموزش نکات ایمنی آغاز و تا خرداد سال آینده ادامه خواهد داشت.

او با اشاره به اینکه تاکنون 2 مسابقه با شرکت 55 کودک به همراه خانواده هایشان با رعایت  تمامی پروتکل های بهداشتی به اجرا درآمده است افزود: مسابقه دوچرخه سواری تعادلی با آموزش اصولی دوچرخه سواری برای کودکانی است که نمی‌توانند بدون چرخ کمکدار، رکاب بزنند، برگزار می شود.

لواف زاده گفت: همچنین در این رویداد دوچرخه سواری،  استعداد یابی از شرکت کنندگانی که مهارت خود را در دوچرخه سواری به نمایش می گذارند انجام و کلاسهای پیشرفته برای آنان برگزار می شود.

 او ادامه داد: کودکان و نوجوانان در این طرح طعم دوچرخه سواری ایمن را در خیابان های شبیه سازی شده بوستان آموزش ترافیک می چشند و یکدیگر را تشویق و تعاملات اجتماعی خود را گسترش می دهند.

بر پایه این گزارش؛ شهروندان گرامی می توانند جهت شرکت در این رویداد دوچرخه سواری و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن61-33896659 بوستان ترافیک منطقه تماس بگیرند.