به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری شرکت یادمان سازه، در آخرین نشست خبری سال 1399 معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران که با حضور مهندس "صفا صبوری دیلمی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، "جواد قربانی اصیل" مدیرعامل شرکت یادمان سازه و سایر مدیران عامل و مدیران ارشد سازمان ها و شرکت های تابعه معاونت فنی و عمرانی در مرکز همایش های رازی و در مجاورت برج تاریخی طغرل برگزار شد ضمن پاسخگویی مدیران ارشد مجموعه به سوالات اصحاب رسانه، سیاست ها و رویکردهای جدید شرکت یادمان سازه نیز تبیین شد.

در این جلسه "جواد قربانی اصیل" مدیرعامل  و عضو هیئت مدیره شرکت یادمان سازه ضمن تشکر از اصحاب رسانه برای معرفی اهداف، عملکرد و فعالیت های عمرانی شهرداری تهران به مسئولیت ذاتی و سابقه شرکت یادمان سازه در سالیان گذشته در احداث ابرسازه هایی نظیر برج میلاد و شهر آفتاب پرداخت.

"قربانی اصیل" در ادامه افزود: با توجه به توسعه شهر تهران، همان طور که معابر شهر نیاز به نگهداری و پایش دارند ابر سازه هایی نظیر برج میلاد، پل طبیعت، بزرگراه طبقاتی ی صدر، سازه باغ پرندگان و ... که از جمله سازه های خاص شهر تهران و میراث و سرمایه های این شهر و بعضاً حتی میراث ملی محسوب می شوند نیز می بایست نگهداری و پایش شوند.

وی ادامه داد: با توجه به مذاکرات و رایزنی های صورت گرفته و همچنین داشته ها، تجربه و تخصص فنی موجود در شرکت یادمان سازه ماموریت نگهداری، پایش و حفظ ابر سازه های شهر تهران در کنار ساخت پروژه های ویژه، ابنیه و ساختمان های خاص در افق جدید شرکت یادمان سازه دیده شده که امیدواریم بتوانیم میراث دار خوبی برای آیندگان و مردم شهر تهران باشیم.

به گفته مدیرعامل شرکت یادمان سازه ساختمان های عمومی با قدمت بالا و ارزش میراثی نظیر موزه ها،      خانه های تاریخی و سایر ابنیه که از حساسیت بالایی برخوردار هستند نیز بر حسب نیاز می توانند مورد پایش، مرمت و مقاوم سازی توسط این شرکت قرار بگیرند تا از مخاطرات آن کاسته و موجب ارتقای تاب آوری شهری و ایمنی شهروندان شود.

 

در پایان این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اصحاب رسانه از دو پیشکسوت حوزه خبر نیز با حضور در روی سن تقدیر به عمل آمد.