به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 ، "محمد محمددوست" در سلسله جلسات  هم اندیشی در خصوص استفاده از پتانسیل استارت آپ ها و کسب و کارهای نوین با بیان اینکه منطقه 4 به عنوان یکی از چهار منطقه پایتخت دارای مرکز نوآوری است، گفت:  در حال حاضر 16 شرکت استارت آپی با حضور 120 نفر از جوانان که اغلب ساکن منطقه4 می باشند در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند .

او افزود:  با راه اندازی دفتر دبیرخانه استارت آپ ها در معاونت برنامه ریزی ، توسعه شهری و امور شوراهای منطقه4 ،  این مهم به جد در حال پیگیری می باشد تا ضمن همکاری با مرکز نوآوری شهرداری منطقه4 (تینو) سلسله جلسات هم اندیشی با حوزه های مختلف شهرداری به صورت منظم برگزار شود.

شهردار منطقه 4 افزود: طی دو نشست برگزار شده در روزهای 11 و 17 اسفندماه،  دیدگاههای متخصصین حوزه های فنی عمرانی و حمل و نقل و ترافیک و همچنین اجتماعی و فرهنگی منطقه ، نواحی و سراهای محلات با رویکرد استفاده از روش های نوین و مبتنی بر دانش فناوری و اطلاعات مورد نقد و بررسی قرارگرفته است.

او حمایت از استارت آپ های فعال در حوزه مدیریت شهری و ایجاد کسب و کار های جدید را از اولویت های مهم منطقه 4 عنوان کرد و گفت: با استفاده از پتانسیل نیروی کار بومی منطقه می توان بسیاری از سرانه های مورد نیاز را افزایش داد.

محمددوست در ادامه از برگزاری رویداد استارت آپی منطقه 4 در ابتدای سال 1400 خبر داد و گفت : در سال جدید ضمن استقبال از ایده های نوین ، به دنبال راه اندازی مدل های جدید کسب و کار  ( استارت آپ ها ) در شهرداری منطقه 4 خواهیم بود.