به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمدی در این دیدار گفت: در آستانه نوروز در خدمت شما هستم و ضمن تبریک پیشاپیش سال نو،  از درگاه خداوند منان برایتان سلامتی و موفقیت در تمام عرصه های زندگی خواستارم و امیدوارم روزهای خوب و خوشی در پیش رو داشته باشید. 

 وی در ادامه ضمن تشکر از همکاران حوزه تربیت بدنی و به ویژه مسئول حوزه افزود: تلاش کنید تا از این فرصت ایجاد شده بهترین بهره را ببرید. شما با تلاش و همت خود و دلسوزی های مدیر و کارشناسان حوزه تربیت بدنی به نتیجه رسیدید و با  قدرشناسی از این دلسوزی، سعی کنید آینده بهتری داشته باشید. 

 شهردار منطقه تصریح کرد: بیشتر قهرمانان از قشر زحمت کش و کم برخوردار جامعه بودند و چون تلاش و همت بیشتری داشتند،  توانستند موفقیت های بیشتری به دست بیاورند. 

 وی یادآور شد: افتخاری برای خود و خانواده باشید. شما هم با سعی و تلاش بیشتر می توانید همانند خانم یزدانه کریمی که از تیم شما به عنوان نخبه ورزشی این رشته برای مسابقات لیگ انتخاب شد، به مراحل بالاتر راه پیدا کنید. 

 محمدی سپس به روحیه ورزشی و تلاشگر مسئول تربیت بدنی بانوان اشاره کرد و اظهار داشت: ظرفیتهای خوبی در منطقه وجود دارد و مدیر تربیت بدنی منطقه وقت زیادی برای کسب موفقیت های شما می گذارد. از این فرصت ایجاد شده کمال بهره را ببرید و استعداد های نابی که دارید متبلور کنید. آینده روشنی را پیش رو دارید، برای سلامتی و آینده راهتان، ورزش را در اولویت خود بگذارید. 

 وی در ادامه ضمن تبریک موفقیت های حاصل شده تصریح کرد: یقین دارم که این موفقیتها بیشتر خواهد شد.  

 شهردار منطقه یادآور شد: قدردان زحمات مربیان و مدیر مرکز پرتو هم هستم که در این راه کمک و همراهی کردند. 

بنابراین گزارش، فرشته ترابی مسئول تربیت بدنی بانوان منطقه نیز در ادامه ضمن تشکر از شهردار منطقه به جهت روحیه ورزشی و حمایتهای همیشگی ایشان،  گزارشی از پایگاههای استعدادیابی در سطح منطقه ارائه داد و گفت: پایگاه استعدادیابی در آبان ماه در مرکز پرتو منطقه برای ایجاد شور و نشاط و شناسایی توانمندی دختران در رشته های ورزشی تشکیل شد تا تلاش بیشتری در جهت پیشرفت در این رشته ها داشته باشیم. 

 وی در ادامه افزود: اعزام این تیم به مسابقات مناطق ۲۲ گانه و کسب مقام اول نتیجه این استعداد یابی بود و خانم یزدانه کریمی نیز به عنوان نخبه این رشته به مسابقات لیگ دعوت شدند. 

مسئول تربیت بدنی بانوان به تشکیل کانون دوم استعدادیابی ورزش منطقه در محله خاورشهر که از محلات حریم است، اشاره کرد و یادآور شد: در این محله نیز افرادی در رشته فریزبی شناسایی شدند که در حال تمرین برای اعزام به مسابقات استانی هستند. 

وی اظهار کرد: تلاش ما براین است که در سال ۱۴۰۰ در هر محله یک کانون استعدایابی ورزشی برای دختران منطقه ایجاد و خبرهای خوشی را از کانون ها داشته باشیم. 

این گزارش حاکیست، در ادامه شهردار منطقه با اهدا لوح، هدیه نقدی و ورزشی از اعضای تیم داژبال و همچنین با اهدای لوح و هدیه از سه نفر از کارشناسان ورزش که این تیم را همراهی کرده بودند، تقدیر کرد. 

محمدی در ادامه ضمن قدردانی از مدیر مرکز پرتو، جام قهرمانی را به مرکز پرتو هدیه داد تا انگیزه بیشتری برای تلاش در عرصه ورزشی ایجاد شود. 

شایان ذکر است، با توجه به همزمانی این مراسم با روز شهردار، دختران مرکز پرتو لوحی که توسط اعضای تیم امضا شده بود، به ایشان اهدا و ضمن تبریک، از حمایتهای شهردار منطقه تشکر کردند.