به گزارش اکونا پرس،

 به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2 ،حسن صفات،سرپرست شهرداری منطقه 2 با اعلام این خبرگفت: با توجه به محدودیت های ناشی از بیماری کوئید 19 در برگزاری جشن های نیمه شعبان، با هدف ایجاد نشاط و طراوت در ایام ولادت منجی عالم بشریت، فضاسازی محیطی و همچنین اجرای برنامه های فرهنگی در قالب حرکت کاروان های شادی پیش بینی و اجرا شد.

وی ترویج و تبیین اندیشه مهدویت و انتظار حقیقی و ایجاد نشاط معنوی و طراوت در شرایط کنونی جامعه را ازاهداف این برنامه فرهنگی برشمردو  افزود: کاروان های شادی با همکاری شورایاران با نوای " یامهدی(عج) در محلات به حرکت در می آیند.

سرپرست شهرداری منطقه 2 به آذین بندی و نورپردازی معابر و میادین منطقه اشاره کرد و افزود:  در تداوم اقدامات فرهنگی به منظور ایجاد نشاط سمای شهری، با نصب چترهای نوری ، المان های نوری و همچنین ریسه های رنگی معابر و بزرگراه های منطقه نورپردازی شد.

صفات نصب المان حجمی" الللهم عجل لولیک الفرج" بر روی عرشه  پل ها را ازدیگر اقدامات اجرایی دراین زمینه برشمرد و گفت: به منظور فضاسازی محیطی و تبلیغات مهدوی پیام های متناسب و مرتبط با این روز در قالب بنر اکران شده است.