به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، مهندس علی پیوسته ضمن اعلام خبر فوق افزود: مسیرهای دسترسی به شهرک الهیه و خیابان کرمانشاه به طول حدود یک کیلومتر شامل یک مسیر کندرو و 2 راستگرد شرق به شمال و شمال به غرب به انضمام بخشی از شمال خیابان کرمانشاه به طول 400 متر وارد مرحله اجرای عملیات روسازی شده و سایر اقدامات تکمیلی از قبیل نصب هندریل ها و پیاده روسازی طبق برنامه ادامه دارد.

وی در تشریح سایر اقدامات در حال اجرا در این پروژه، از تکمیل عملیات احداث دیوار حائل شهرک مرواریدشهر در جبهه شرقی خبر داد و گفت: عملیات سنگریزی، تسمه گذاری و اجرای پنل های پیش ساخته در جبهه غربی پروژه ادامه دارد. 

به گفته مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، در حالی که عملیات زیرسازی مسیر زیرگذر پل اتصال بزرگراه شهید همدانی به بزرگراه شهید خرازی تا محدوده پادگان شهید محمدی به همراه عملیات احداث دیوارهای پیش ساخته بتنی این پادگان به اتمام رسیده است، تلاش برای روسازی مسیرهای یادشده به زودی آغاز خواهد شد.

گفتنی است پروژه احداث بزرگراه شهید حسین همدانی(ادامه غربی بزرگراه شهید حکیم) در بخش حدفاصل تقاطع آزادراه آزادگان تا بزرگراه و جاده مخصوص تهران- کرج به همراه تونل شهدای غزه، مردادماه سال 1396 مورد بهره برداری قرار گرفت. اقدامات باقی مانده این پروژه شامل اجرای مسیرهای کندرو و دسترسی های محلی، راستگردها و دیوارهای حائل باند شمال این بزرگراه که عمدتا مربوط به بخش حدفاصل تونل شهدای غزه تا تقاطع های غیرهمسطح کاروانسراسنگی می باشد، از تابستان سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و پیش بینی می شود بهار امسال به سرانجام برسد.