به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجتبی شکری در این جلسه ضمن استماع گزارش عملکردی مدیران حوزه خدمات شهری و بیان درخواست ها، در سخنانی بر لزوم بهره مندی از همه ظرفیت ها به منظور کسب اهداف مدیریت شهری در خدمت به شهروندان تأکید کرد و افزود: در کسب موفقیت می بایست ضمن پرهیز از روزمرگی، به دنبال خلق فرصت های جدید بر پایه چشم انداز مشخص باشیم.

بکارگیری روش های مطلوب و کارآمد، برنامه ریزی و هماهنگی درون و برون سازمانی، درک عمیق از نیازهای شهروندان در حوزه خدمات شهری، توجه به پاکیزگی، سرسبزی و زیبایی فضاهای شهر، ارتقاء کیفیت زیست محیطی شهر و... از جمله مهمترین محورها و تأکیدات شهردار منطقه در این جلسه بود.

همچنین شهردار منطقه ، احداث و توسعه فضای سبز شهری محدوده ، بازپیرایی و ترمیم و تجهیز بوستان ها و فضای سبز محدوده ، توسعه جنگلکاری بوستان جنگلی سرخه حصار ، طراحی و اجرای شبکه های آبرسانی فضای سبز ، اجرای شبکه آب خام آبیاری و هوشمند  را از اولویت های منطقه در زمینه فضای سبز برشمرد. 

 شکری یادآور شد : کنترل و پایش آب های سطحی و زیر زمینی ، مرمت ، بهسازی و توسعه شبکه اصلی جمع اوری آبهای سطحی شامل مسیل ها و کانال های سرپوشیده و روباز و لایروبی و بازسازی قنوات از دیگر رئوس  فعالیت های منطقه در سال جاری خواهد بود