به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمدی شهردار منطقه در این نشست به شدت گرفتن شیوع کرونا و افزایش تعداد بیماران اشاره کرد و گفت: در این شرایط مهمترین موضوع توجه به پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامتی خود، همکاران و خانواده است و لازم است که مدیران هر قسمت در این زمینه به موضوعات همکاران توجه بیشتری داشته باشند‌‌ .

وی در ادامه افزود: در آستانه حلول ماه مبارک رمضان هستیم و ضروری است که معاونین اجرایی، اجتماعی، خدمات شهری و شهرداران نواحی در این ارتباط با اتخاذ تدابیر ویژه‌ و رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده نسبت به اجرای برنامه های مذهبی اقدام کنند. 

 شهردار منطقه با اشاره به عملکرد خوب و مطلوب حوزه های منطقه در سال ۹۹ اظهار امیدواری کرد: بتوانیم انعکاس خوبی از این عملکرد در نمایشگاه ۱۴۰۰ داشته باشیم. 

محمدی در ادامه با اشاره به اینکه حوزه درآمد منطقه در سال گذشته از منظم ترین مناطق در کسب درآمد بود، خاطر نشان کرد: انتظار داریم در سال ۱۴۰۰ نیز برنامه ریزی لازم جهت کسب درآمد پایدار، پیگیری آرای ماده صد در پرونده های قابل وصول از سوی حوزه شهرسازی و اسناد در جریان وصول توسط معاونت مالی صورت بگیرد. 

شهردار منطقه یاد آور شد: واکسینه شدن نیروهای پاکبان نیز به صورت ویژه از حوزه خدمات شهری پیگیری شود تا پاکبانان در اسرع وقت واکسینه شوند. 

او در ادامه بر عدم بهره گیری از کارگران صغر سنی( کودکان کار) تاکید کرد و گفت: شهرداران نواحی موظفند مراتب را پی گیری و حل کنند. 

 شهردار منطقه سپس بر مراقبت حوزه های عمران و خدمات شهری در زمان بارشهای فصلی بهار، بسته شدن به موقع پیامهای ۱۸۸۸، تسریع در انعقاد قراردادهای جدید جهت استفاده از پتانسیل ۱۳۷ در لکه گیری و ...،  تکریم ارباب رجوع و پیگیری و پاسخگویی مناسب حوزه های مربوطه به موضوعات منعکس شده توسط مردم، شناسایی املاک در طرح و برآورد اعتبار آن  و ... تاکید کرد. 

وی با اشاره به اینکه بهره برداری از پروژه بزرگراه شهید نجفی رستگار در سال گذشته کار ملی و ارزشمندی بود، افزود: پل عابر پیاده شهید سلیمی از مطالبات مردم در این بزرگراه بود که امیدوارم تا پایان فروردین اجرایی شود. 

 شهردار منطقه در ادامه با اشاره به کارهای خوب اجرایی جهت کمک به افراد کم برخوردار گفت: همکاران حوزه اجتماعی و بسیج وقت بیشتری در این زمینه گذاشته و موضوع را به صورت منظم تری پی گیری کنند. 

وی در پایان به ادغام دو معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی جهت چابک سازی سازمان اشاره کرد و گفت: آقایان نعیمی و اصغری در این مدت زحمات زیادی کشیدند و آقای نعیمی به عنوان معاون جدید معرفی خواهد شد.