به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  مجتبی شکری،  شهردار منطقه با بیان اینکه، طرح فوریتی نگهداشت شهر با هدف ارتقاء سطح خدمات رسانی شهری و افزایش رضایتمندی شهروندان در روزهای پایانی هر هفته در محلات و محورهای اصلی منطقه۱۳ اجرا می شود،گفت : با توجه به اولویت  معاونت خدمات شهری شهرداری تهران و تاکید بر نگهداشت شهر، ادارات معاونت خدمات شهری و نواحی چهارگانه به جهت نگهداری محدوده  در  دو روز آخر هر هفته با تجهیزات بسیج می شوند که چهارشنبه ها  اقدام به ساماندهی یک محله و پنج شنبه در محورهای اصلی خدمات رسانی انجام شود.

او با اشاره به تداوم طرح نگهداشت شهر در سال جاری افزود: این طرح امروز ۲۶ فروردین ماه با هدف زیباسازی،  تلطیف فضای شهر و مقابله با ویروس کرونا در خیابان پیروزی اجرایی شد.

شهردار منطقه۱۳ اضافه کرد : در این طرح که با نظارت مدیران شهری منطقه اجرایی شد،  خدماتی از جمله شستشوی المان های شهری، جداول و نرده های ترافیکی، لایروبی انهار، پاکسازی و کند و کوب باغچه ها، تعمیر و شستشوی مخازن ، شستشوی ایستگاه های اتوبوس، حذف زواید فیزیکی، پاکسازی برچسبهای تبلیغاتی، غرس نهال و کاشت درختچه، رنگ آمیزی و بهسازی مخازن و زیر مخزنی های محدوده، ضدعفونی و گندزدایی سرویس های بهداشتی و اماکن جهت مقابله با ویروس کرونا و... انجام شد.