به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه 4، "محمد محمددوست" شهردار منطقه 4 در جلسه ستاد خادم که با حضور سعید صادقی مشاور شهردار تهران و جانشین ستاد خادم منتظر برگزار شد گفت: دستگیری از نیازمندان در هر زمانی کاری بسیار نیکو و خداپسندانه است به ویژه در این دوران که شیوع ویروس کرونا مشکلات بسیار زیادی را برای اقشار جامعه به ویژه افراد کم درآمد جامعه ایجاد کرده است.

او اضافه کرد: شهرداری منطقه 4 این آمادگی را دارد با مشارکت افراد خیر و نیکوکار اقدامات جهادی، در جهت دلجویی و کمک های مومنانه به افراد نیازمند و اجرای مطلوب پویش همدلی را در دستور کار قرار دهد.

در پنجاه و ششمین جلسه ستاد قائم منتظر "سعید صادقی" مشاور شهردار تهران گفت: استفاده از ظرفیت نیروهای داوطلب و جلب همدلی و کمک مؤمنانه به نیازمندان در ماه مبارک رمضان از اهداف طرح ستاد خادم منتظر است .

صادقی اضافه کرد: در طرح ستاد خادم منتظر قرار است با همکاری تشکل های مردم نهاد، گروه های جهادی، مؤسسات خیریه، معتمدان محلی داوطلب و کانون های مساجد شهر برای حضور داوطلبانه مردمی در مراسم مرتبط و کمک به نیازمندان برنامه ریزی های مؤثر انجام شود.

در پایان این جلسه، ضمن انتصاب مهندس "محمد محمددوست" شهردار منطقه 4 به عنوان "رئیس ستاد خادم منتظر منطقه 4" احکام اعضای سایر اعضای این ستاد در منطقه 4 اعطا شد.