به گزارش اکونا پرس،

به نقل از پایگاه خبری شرکت یادمان سازه، در این بازدید که با حضور مهندس "صفا صبوری دیلمی" معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس"جواد قربانی اصیل" مدیرعامل شرکت یادمان سازه، مهندس "سیدمحمد فیاض" شهردار منطقه 18 و مهندس "جواد فلاح" مدیرعامل موسسه شهید رجایی قرارگاه خاتم الانبیاء برگزار شد، بخش های مختلف مجموعه ورزشی امام رضا (ع) بازدید و درخصوص هماهنگی های لازم برای آغاز زیرسازی پروژه زهکشی و کاشت چمن طبیعی این مجموعه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

در این بازدید مهندس" قربانی اصیل" ضمن ارائه گزارشی از مطالعات صورت گرفته به منظور تغییر چمن مجموعه ورزشی امام رضا(ع) از مصنوعی به طبیعی، بر لزوم تکمیل مطالعات ژئوتکنیک و گمانه زنی های بیشتر درخصوص مشکلات خاک و تامین آب این مجموعه  تاکید کردند.

در ادامه این بازدید مهندس "صفا صبوری دیلمی" با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر تهران درخصوص مجموعه ورزشی امام رضا(ع) خواستار تسریع در حل و فصل مسائل زیرساختی و همچنین تامین آب مجموعه شدند و بر لزوم فعالیت اصولی، اساسی و مهندسی در پیشبرد پروژه تاکید کردند.

گفتنی است پروژه بازسازی مجموعه ورزشی امام رضا (ع) از جمله پروژه های تعمیر، تجهیز فضاها و اماکن ورزشی است که در محدوده منطقه 18 شهرداری تهران واقع شده است.