به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 4 تهران" محمد خادمی" با اشاره به فرارسیدن هفته سلامت  1 تا 7 اردیبهشت ماه جاری گفت : برنامه های هفته سلامت با شعار " ساختن جهانی عادلانه تر و سالمتر" و با هدف توسعه فرهنگ سلامت و اطلاع رسانی در راستای ارتقا سلامت شهر و شهروندان در دو قالب مجازی و اجرایی برای شهروندان این منطقه برگزار می شود.

  او افزد: برگزاری مسابقه داستان نیمه تمام با هدف افزایش مهارتهای شناختی در کودکان و نوجوانان  8 تا 18 سال و تعامل خانواده با فرزندان، برگزاری حداقل یک وبینار تخصصی در حوزه سلامت  و برگزاری حداقل یک کلاس آموزشی مجازی در محلات ۲۰ گانه ، در هفته سلامت خبرداد. 

معاون اموراجتماعی و فرهنگی این منطقه  در ادامه از راه اندازی مجدد مرکز فرآموز در هفته سلامت داد و گفت  : مرکز فراموز منطقه 4 به منظور رشد مهارتها و توانمندی کودکان و نوجوانان با همکاری مربیان مجرب ، کار آزموده و آشنا با مباحث روانشناسی و مهارت های رفتار با کودکان پس از 3 سال وقفه کار خود را آغاز کرد. 

معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه 4 در پایان به اجرای پایش سلامت رانندگان شرکت اتوبوسرانی اشاره کرد و افزود: غربالگری و اهدا بسته بهداشتی به رانندگان شرکت اتوبوسرانی از دیگر برنامه های هفته سلامت در طرح پایش سلامت رانندگان این شرکت است.