به گزارش اکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، مجتبی شکری پیش از ظهر امروز (۵اردیبهشت ماه) با حضور در فرهنگسرای امید ضمن بازدید از بخش های مختلف این فرهنگسرا در جریان مشکلات و کاستی های قرار گرفت.

در این برنامه بازدید که معاونین توسعه منابع انسانی، اجتماعی و فرهنگی و سرپرست روابط عمومی شهرداری منطقه وی را همراهی کردند، شهردار منطقه ضمن بازدید تمام بخش های فرهنگسرا و محوطه بیرونی و بررسی دقیق مسایل و مشکلات ، تدابیر لازم را برای رفع کاستی ها صادر نمود.

او در این بازدید بر لزوم تعاملات  فی ما بین و گسترش همکاری های فرهنگی در منطقه با توجه به رویکرد های شهرداری تهران تاکید کرد. 

شهردار منطقه اضافه کرد: در تلاشیم با بهره گیری از فکر و ایده های نو در جهت بهبود و ارتقای فرهنگ منطقه و کاهش آسیب های اجتماعی در جهت رفاه شهروندان گام برداریم از این رو فرهنگسازی مناسب  در زمینه زندگی شهری برای پیشبرد امور مربوط به شهر امری ضروری است .

پروانه دوستی، مدیر فرهنگی هنری منطقه۱۳ و رئیس فرهنگسرای امید نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های این مجموعه، از شهردار منطقه به خاطر اهمیت به حوزه فرهنگ و هنر تقدیر و تشکر کرد.