به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳،  جلسه نظارت ستادی و بررسی مسائل ، نیاز ها و موضوعات در حوزه شهربان و حریم بان منطقه۱۳ با حضور مجتبی شکری ، شهردار منطقه ، سید امیر فتاحیان مدیر عامل شرکت شهربان و حریم بان شهرداری تهران و جمعی از معاونین و مدیران دو حوزه در محل سالن کنفرانس پایگاه ویژه مدیریت بحران برگزار شد.

در ابتدای این نشست،  مجتبی شکری شهردار منطقه ۱۳ ، با تاکید بر حساسیت‌ها و سختی‌های موجود در حوزه وظایف شرکت شهربان، گفت: همکاری بسیار نزدیک و کارشناسانه‌ای بین شهربان و شهرداری منطقه ۱۳ وجود دارد که صمیمانه از شهربان و مدیریت آن به دلیل این تعامل ارزشمند که نفع آن نصیب شهر و شهروندان خواهد شد، قدردانی می‌کنم.

در این نشست، سید امیر فتاحیان مدیرعامل شهربان گفت: سطح نگهداشت شهر در حوزه ساخت و ساز، حفاظت از معابر عمومی و حریم در منطقه ۱۳ افزایش داشته است.

وی اظهار داشت: حفظ کرامت شهروندان و دستفروشان از سوی شهربانان، حریم‌بانان و معبربانان مستقر در منطقه و انجام ماموریت‌ها بدون حتی یک مورد تنش، از دیگر موضوعات قابل تقدیر در منطقه ۱۳ است.

در این جلسه گزارشی درخصوص وضعیت آماری منطقه ۱۳ از سوی شرکت شهربان ارائه شد که وضعیت منطقه  در زمینه های سد معبر ، نگهداشت و موضوعات ساختمانی شناسایی شده املاک فاقد مجوزو.... به ترتیب با کاهش ۴۴ درصدی ، ۶۸ درصدی و ۳۹ درصدی منطقه در بازه زمانی ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ رو به رو بوده و تغییر مطلوبی داشته است .