به گزارش اکونا پرس،

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اعلام این خبر افزود: این طرح با نصب گنبد و اتمام عملیات سیمان کاری گنبد و آغاز عملیات کاشی کاری آن در چند قدمی بهره برداری است.

او ضمن قدردانی از شورایاران و خیرین این منطقه در همکاری ساخت این مقبره با صرف کمترین هزینه گفت: هدف از احداث سازه در این مکان، فراهم شدن فضایی در خور شهروندان و زائران برای قرائت فاتحه و نماز بر سر مزار شهدای والامقام است.

 محمدی با اشاره به اینکه دو شهید معظم گمنام در سال ۱۳۹۵ و همزمان با روز وفات پیامبر اکرم(ص) در این مکان آرمیده اند افزود: ایجاد چنین یادبودی در منطقه ای که آمار بالایی از شهدای دفاع مقدس را به خود اختصاص داده است می تواند میعادگاه عاشقان و نیز مکانی برای برگزاری مراسم های فرهنگی محسوب شود.

برپایه این گزارش؛ منطقه ۱۵ خاستگاه ۲ هزار شهید دفاع مقدس، ۲۴ شهید مدافع حرم و چهارهزار و ۶۰۰ ایثارگر است که از نظر تعداد شهید و جانبازان از مناطق سرآمد تهران است.

این گزارش حاکی است؛ شهردار منطقه  در ماه مبارک رمضان ضمن بازدید از روند احداث  مقبره شهدای بوستان گلزار با  قرائت فاتحه، و عطرافشانی مزار شهدای گمنام به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.